Evcil Dostlarımız Güvenilir Ellerde

Kliniğimiz; evcil hayvanlarınıza güvenli ve temiz bir ortamda profesyonel veteriner hekimlik hizmetleri vermektedir.

Tel:05426577502

HİZMETLERİMİZ

Genel Sağlık – Profesyonel Beslenme – Koruyucu Hekimlik

Dostlarımızın tüm sağlık kontrolleri tecrübeli ve uzman veteriner hekimler tarafından yapılmakta. Teşhis ve tedavilerde tıbbi tahlil ve görüntüleme cihazları kullanmaktadır.

Evcil dostlarımızın sağlıklı bir hayat sürmesi için kliniğimizde etkin bir çalışma ve parazitler mücadele yapmakta. Yapılan aşı randevuları kayıt altında tutulup hasta sahiplerine zamanında hatırlatma yapılmakta.

Operasyon

Kliniğimiz operasyon öncesi dostlarımızın olası sağlık problemlerini değerlendirerek güvenli bir operasyon sağlamakta. Bunun için kesin güvenilir sonuçlar veren cihaz ve testleri hizmete sunmaktadır. Böylece olasılıklar, bakteriyel bakış riski, olası bir enfeksiyon durumu minimalize edilerek minik dostlarımızın sağlığı korunmaktadır.

Pet Kuaför – Bakım

Minik dostlarımızın ırkına uygun tıraş ve yıkama işlemleri yapılmakta daha sağlıklı tüy, diş, göz, kulak için gerekli tüm ürünler petshop bölümümüzde bulunmakta.

Hospitalizasyon – Pansiyon

Kliniğimiz yoğun bakım ve klinik tedaviye ihtiyacı olan hastalarımıza güvenilir bir barınma imkanı sağlanmakta.

Hakkımızda

Kliniğimiz pet hayvanları üzerine teknolojiyi kullanarak profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunmakta. Veteriner hekimlerimiz gelişime açık bilimsel verileri ve yenilikleri takip ederek, evcil dostlarımızın sağlık sorunları karşısında tedavi seçenekleri sunmaktadır.